خانه / خودرو / مدل جدید ماشین امپراتور ژاپن چیست؟
اینستا گرام سایت آتلانتیک

مدل جدید ماشین امپراتور ژاپن چیست؟

رونمایی خودرو تویوتا سنچری امپراتور ژاپن (Toyota Century)

امپراتور جدید ژاپن قصد دارد، تا در مراسم رسمی تاج گذاری خود از یک ماشین ویژه ساخت تویوتا استفاده کند و این نوعی پیام نمادین، به معنای حمایت از تولیدات ژاپنی از سوی مردم و مسئولان این کشور است.

براساس گزارشی که از وال‌استریت ژورنال منتشر شد، شرکت تویوتا و دولت ژاپن در مورد این ماشین جدید اینگونه گفتند، ماشین جدید امپراتور یک لیموزین روباز است که براساس تویوتا سِنچری (Toyota Century) ساخته خواهد شد.

سنچری لوکس‌ترین ماشین ژاپن و نمادی از قدرت و ثروت این کشور است و فقط در ژاپن عرضه می‌شود و تویوتا حتی پیش از فروش این ماشین درباره خریداران تحقیق می‌کند تا از خوش ‌نامی آنها مطمئن شود. در پنجاه سالی که از ساخت این ماشین می‌گذرد، تویوتا تنها سه بار آن را تغییر داده است و تازه ‌ترین مدل سنچری، در سال ۲۰۱۷ عرضه شده است.

آخرین باری که در یک مراسم رسمی با حضور امپراتور ناروهیتو از خودرو تویوتا سِنچری (Toyota Century) استفاده شده است به سال ۱۹۹۳ برمی‌گردد، که در آن مراسم شاهزاده ناروهیتو با شاهزاده خانم ماساکو ازدواج کرد.

از آنجا که همه ماشین‌ها با دست ساخته می‌شوند و در تولید آن ها به کوچک ‌ترین جزئیات توجه می‌شود، تولید هر عدد از آن زمان بر بوده است، به طور مثال تنها ساخت هر نشان ققنوس که روی جلو پنجره تویوتا سنچری قرار می‌گیرد، بیش از شش هفته طول می‌کشد.

آنچه که مسلم است، از این ماشین تنها یک دستگاه ساخته می‌شود و اولین مدل روباز سنچری خواهد بود و هنوز از این ماشین جدید امپراتور عکسی منتشر نشده است.

درباره ی میلاد بیت اللهی

همچنین ببینید

Fentanyl(Fentanil or Duragesic or Fentora or Sublimaze) معرفي داروي ضد درد فنتانیل - سايت اموزشي اتلانتيک - داروشناسي

معرفي داروي ضد درد فنتانیل – Fentanyl

در این سری از آموزش ها سعی داریم تا شما را با دانش داروشناسی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *